Шахрайка під виглядом соціального працівника ошукала пенсіонерів на 40 тис. грн

Шахрайка під виглядом соціального працівника ошукала пенсіонерів на 40 тис. грн

Працівники поліції викрили шахрайку, яка входила в довіру під виглядом соціального працівника і ошукала десятоьх літніх жителів Кіровограда на 40 тис. грн

Про це повідомляє Кіровоградський відділ поліції ГУ НП України в Кіровоградській області.

"40-річна раніше судима жінка збагачувалася за рахунок довірливих пенсіонерів віком від 60 до 90 років. Загалом аферистка видурила у мешканців обласного центру майже 40 тисяч гривень. За вчинене зловмисниці загрожує до трьох років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Ззаначається, що злодійка легко входила у довіру до людей похилого віку. Маскуючись окулярами, шахрайка протягом дня проводила "квартирний обхід" у пошуках жертви. Якщо двері помешкання відкривали пенсіонери, незнайомка називалася працівником соціальної служби або працівником комунального підприємства і цікавилася, якої допомоги потребують старенькі. Потім пропонувала на вигідних умовах установити опалення або ж отримати державну матеріальну допомогу, наголошуючи на тому, що для оформлення відповідних документів потрібна певна сума грошей. Пенсіонери, не підозрюючи нічого лихого, віддавали свої скромні заощадження. Видурені кошти жінка у подальшому витрачала на власні потреби.

Лента новостей
Вступай: