Майно "Укрнафти" арештували за борги - прем'єр-міністр

Майно

Все майно публічного акціонерного товариства "Укрнафта" заарештовано в рамках стягнення податкової заборгованості. Про це сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в парламенті на годині запитань до уряду.

Раніше "Укрнафта" оскаржила у Вищому адміністративному суді дії Державної фіскальної служби щодо законності опису майна компанії за податкові борги.

Нагадаємо, на 1 січня 2016 року загальна сума боргу підприємства становить понад 10,2 млрд грн. Борг сформувався через несплату ренти, а також ПДВ і податку на прибуток. Дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд грн.

У грудні 2015 ПАТ Укрнафта недоплатила в бюджет 769 млн грн. Укрнафті нарахували до сплати 1,038 млрд грн податків і зборів, з яких компанія оплатила тільки 269,1 млн грн.

Раніше глава Укрнафти Марк Роллінз заявив, що у компанії немає грошей на повернення боргів за попередні періоди, але пообіцяв повністю виконувати податкові зобов'язання.

ПАТ "Укрнафта" - українська нафтовидобувна компанія, 50% акцій якої належить НАК Нафтогаз України, а близько 42% - групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського.

Лента новостей
Вступай: