З 1 лютого українців знову "ощасливлять" новими тарифами

З 1 лютого українців знову

Мобільні оператори зараз активно переглядають тарифи. Приміром, з 1 лютого, змінюються умови деяких пакетів МТС, які запускалися в "докризовий" час.

Наприклад, базова абонентська плата в тарифах лінійки "Смартфон 3G" ("Перший", "Єдиний") піднімається з 15 до 20 грн., А в тарифі "Смартфон 3G Плюс" - з 20 до 25 грн. в місяць. Вартість підключення послуги "Рік без абонплат" зростає з 128 грн. до 200 грн/міс. За дзвінки на номери інших операторів доведеться платити 50 коп замість нинішніх 35 коп./хв.

"Зміни пов'язані з тим, що збільшилася собівартість послуг. Девальвація гривні (а обладнання ми купуємо за валюту), підвищення зборів за використання радіочастот, плати за електроенергію та ін. - Все це веде до збільшення наших витрат", - пояснила ubr.ua начальник відділу по зв'язках з громадськістю Vodafone Вікторія Рубан. При цьому вона звернула увагу, що тарифи безпосередньо Vodafone не міняються.

У прес-службі компанії "Київстар" повідомили, що завершують процес перегляду цін в старих тарифних планах, який почався ще в 2014 р. на хвилі зростання інфляції. Зміни торкнулися 15 архівних комерційних пропозицій, умови яких компанія не міняла з моменту їх виведення на ринок. За умовами цих тарифних планів абоненти за фіксовану щомісячну абонплату отримують різні обсяги нетарифікованих хвилин, мегабайти інтернету, sms, а в ряді тарифів-хвилин міжнародного зв'язку та інші послуги.

Лента новостей
Вступай: