Батько Жанни Фріске підозрює, що його дочка робила штучне запліднення

Батько Жанни Фріске підозрює, що його дочка робила штучне запліднення

Ще не вщух скандал між батьком Жанни Фріске і її цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим через дворічного Платона, як Володимир Борисович зробив нову сенсаційну заяву. Він підозрює, що його дочка три з половиною роки тому могла зробити ЕКО – штучне запліднення, що спровокувало у співачки рак мозку.

Найцікавіше, що ще рік тому, батько зірки всіляко заперечував цю версію, а зараз каже: – Дмитро Шепелєв – гей, і навряд чи Жанна могла від такого завагітніти. Швидше за все, зробила ЕКО. Тільки нам про це не говорила. За словами чоловіка, йому дзвонила мама Насті Хабенської, яка брала безпосередню участь у лікуванні Жанни і з посиланням на лікарів повідомила, що співачка начебто зробила штучне запліднення.

Галина Георгіївна Смирнова сім років тому теж втратила дочку. Настя, як і Жанна, померла від раку мозку. Їй було 33 роки. Багато лікарів ЕКО вважають небезпечною операцією, адже для того щоб ембріон прижився, жінці проводять інтенсивну лікарську і гормональну терапію, яка здатна спровокувати ріст ракових клітин.

До речі, за статистикою, жінки, що зробили ЕКО, живуть не більше 11 років після народження дитини. Жанна Фріске мріяла про дитину 20 років, але ніяк не могла завагітніти, і мабуть через це зважилася на небезпечну процедуру.

Лента новостей
Вступай: