Українська морква коштує дорожче єгипетських апельсинів

Українська морква коштує дорожче єгипетських апельсинів

Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука обурився цінами на українські овочі. Виявляється, що продавати заморські фрукти та овочі набагато дешевше, ніж власного виробництва.

"Загадки ціноутворення. Апельсин з Єгипту дешевший за нашу моркву. Може, це у мене просто з дитинства ще такі асоціації. Морква - 7 копійок, апельсин - 1,90 руб", - пише на своїй сторінці в Facebook колишній глава Луганської ОДА та навів докази у вигляді фотографій з супермаркету.

Відомо, що в Київській області знизилася кількість великої рогатої худоби, зокрема свиней, що спровокувало підйом цін на м'ясні вироби. У той же час ціни на овочі рекордно впали. Вихід на український ринок кабачків вплинув на те, що загальна ціна на цей овоч в країні впала на 70 відсотків. Очікується, що як тільки з городів почнуть привозити огірки і помідори та інші овочі, то варто очікувати обвал цін і на ці види.

Цікаво, що обвал цін більш характерний для південних областей. У столиці ціни не так стрімко падають і триматимуться ще якийсь час на колишньому рівні.

Нагадаємо, що вчені довели, що вживання овочів допоможе продовжити молодість.

Лента новостей
Вступай: