Порошенко страшніший Януковича - активіст

Порошенко страшніший Януковича - активіст

Президент Петро Порошенко страшніше свого попередника Віктора Януковича.

Про це в інтерв'ю сказав голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

"Я вважаю, що Порошенко - з політичної точки зору - ворог страшніше Януковича", - зауважив він.

За словами активіста, президент використовує силовий блок "на 100%".

"Порошенко набагато краще відчуває міжнародне поле. У мене до нього маса претензій, але його результати у зовнішній політиці незаперечні і очевидні для всіх.

Він краще грає з медіаполем, краще говорить, у нього гарна англійська, він подобається людям. Подобався, принаймні", - сказав Шабунін.

Активіст також розповів про кримінальну справу проти його організації.

"Якщо простими словами: нас звинувачують в тому, що на рахунку нашої організації перераховані гроші, які американський уряд виділив на реформи Генеральної прокуратури. ГПУ вважає, що кошти повинні були бути на її рахунках. Я не хочу обговорювати цю шизофренію, нехай продовжують так думати . Але офіційно заявляю, що ми ні копійки не отримували ні від кого з донорів, зокрема американського уряду, на реформи Генеральної прокуратури. Ми від них навмисно відмовилися, розуміючи що будь-які реформи в цій структурі неможливі апріорі без зміни всього керівництва", - пояснив він.

Нагадаємо, 22 березня Печерський райсуд Києва надав слідчим прокуратури доступ з правом вилучення речей і документів Центру протидії корупції, а також документів що становлять банківську таємницю.

Лента новостей
Вступай: