Ситник анонсує, що справи з "гучними прізвищами" передадуть до суду вже у лютому

Ситник анонсує, що справи з

Справи проти певних відомих людей передадуть до суду вже у лютому і березні.

Про це в інтерв'ю заявив голова Антикорупційного бюро Артем Ситник.

"Частину передамо в березні, а частину, можливо, вже в лютому. Люди очікують гучних прізвищ. Вони постійно лунають, але частіше за все це призводить до політичних спекуляцій. Так, відомі прізвища будуть". - сказав він.

За словами голови НАБУ, прізвища "прекрасно знають". "Вони постійно лунають у ЗМІ", - розповів він.

Також Ситник повідомив про розслідування щодо колишнього в.о. міністра екології Сергія Курикіна, якого звинуватили у корупції та спробі привласнення "кіотських грошей".

"Я вам більше скажу: на жаль, ця ситуація перейшла в публічну площину трохи швидше, ніж ми цього очікували. Ми хотіли провести певні оперативні заходи, але коли інформація набрала публічного розголосу, це обмежило нас у певних оперативних можливостях", – розповів він.

Крім того, голова НАБУ повідомив, що кримінальне провадження щодо Міхеіла Саакашвілі закрите. "Заява Саакашвілі мала місце у зв'язку зі зверненням народного депутата щодо нього. Але коли ми викликали цього парламентарія на допит і попередили про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві повідомлення про злочин, він виявив небажання давати свідчення щодо Саакашвілі. Тому це кримінальне провадження закрите", - сказав Ситник.

Нагадаємо, Антикорупційне бюро було створено президентом у квітні минулого року.

Лента новостей
Вступай: