На Тернопільщині затримали нареченого-афериста

На Тернопільщині затримали нареченого-афериста

На Тернопольщині судять 25-річного чортківщанина. Чоловік представлявся багатим нареченим і видурив у майбутніх родичів майже 40 тися гривень. До поліції із заявами звернулися двоє жителів села Колиндяни, які стали жертвами афериста.

"Зі слів потерпілих, молодик став залицятися до їхньої родички. Представився підприємцем, розказував, що має спільний бізнес з британськими партнерами. Запропонував працевлаштування. Родичі повелися на обіцянки молодика. Зібрали й передали йому кошти начебто на виготовлення документів, відкриття візи. Загалом від 30-річного чоловіка, якого обіцяв працевлаштувати водієм-міжнародником, пройдисвіт отримав понад вісімнадцять з половиною тисяч гривень. У іншої жерви - 21-річної жительки Колиндян - виманив майже дев'ятнадцять тисяч гривень", - розповів начальник Чортківського відділу поліції Валентин Юрчак.

Як родичі дівчини стали випитувати майбутнього зятя, коли збирати речі для поїздки до Великобританії — залицяльник зник. Тепер йому загрожує до 3 років в'язниці.

Лента новостей
Вступай: