Абромавичус: Я не буду займатися політикою

Абромавичус: Я не буду займатися політикою

Айварас Абромавичус заявив, що не має наміру займатися політикою. Про це міністр, який подав у відставку з посади глави Мінекономрозвитку.

"Політикою займатися я не буду, я не політик, я прийшов як технократ-міністр просто з приватного бізнесу і я хотів багато зробити. Ми тільки на півдорозі", - сказав він.

При цьому Абромавичус розвіяв чутки про те, що нібито планує брати участь в якомусь політичному проекті глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

"Я зустрічався багато з ким, і з послами, і з бізнес-спільнотою, і так далі. Від Михайла Саакашвілі ніяких пропозицій не надходило", - зазначив міністр.

Він також нагадав, що Саакашвілі був призначений міністром керівником ради з реформи держпідприємств ще до призначення губернатором.

"Тобто наша спільна діяльність по держкомпаніях триває вже багато місяців", - сказав він.

Нагадаємо, глава Мінекономрозвитку та торговлі Айварас Абромавичус заявив про своє рішення піти у відставку. Однією з причин цього рішення він назвав небажання "бути ширмою для відвертої корупції або підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима". При цьому Абромавичус заявив, що "за нашою спиною вирішуються питання в інтересах окремих людей", одним з яких є Ігор Кононенко.

Лента новостей
Вступай: