15.10.2018 11:34

Кличко: Нове українське військо є прикладом мужності і символом непереможності духу

Кличко: Нове українське військо є прикладом мужності і символом непереможності духу

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на суспільно-мистецькій акції «Вони присягнули на мир і волю», яка відбулася у столичному Палаці спорту.

Понад 26 тис. киян з 2014-го року захищали і захищають нашу державу на Сході України. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на суспільно-мистецькій акції «Вони присягнули на мир і волю», яка відбулася у столичному Палаці спорту.

Кличко відзначив, що столична влада робить все можливе, щоб підтримати захисників України, їхні родини та сім’ї загиблих воїнів.

«Понад 26 тисяч киян – захисників отримали матеріальну допомогу від 5 тисяч до 25 тисяч гривень. 34 родини загиблих героїв теж отримали допомогу. Щомісячно адресну матеріальну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг отримує 431 особа, – підкреслив Кличко. – Ми допомагаємо у лікуванні пораненим захисникам України. – І компенсуючи тим, хто звертається, витрати на стаціонарне лікування. І 150 киян з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій були направлені на санаторно-курортне лікування», – сказав Кличко.

Мер столиці зазначив, що киянам – учасникам АТО та членам сімей загиблих захисників влада Києва надала одноразову матеріальну допомогу до Дня перемоги і Дня пам’яті та примирення.

Втім, як відзначив Кличко, всі ці цифри не вимірюють тієї мужності та патріотизму, які демонструють захисники України.

«Нове українське військо, яке загартувалося у безжалісній війні з агресором, є прикладом мужності і символом непереможності духу. Українські воїни, добровольці, волонтери довели, що Україна здатна захищати свою землю і незалежність», – підкреслив мер Києва.

Він також привітав всіх з днем святої Покрови Пречистої Богородиці і з Днем українського козацтва. «Нехай Божа Матір оберігає вас. Як завжди оберігала і надавала українським воїнам сил у боротьбі з ворогом», – сказав Кличко.

Источник

Лента новостей
Вступай: