НАБУ знайшло суддю-«втікача»

НАБУ знайшло суддю-«втікача»

Детективи Національного антикорупційного бюро встановили місцезнаходження втікача з лікарні судді Малиновського районного суду Одеси Олексія Бурана, підозрюваного в отриманні 500 тисяч гривень хабара.

Про це повідомляється на сторінці Facebook відомства.

«Ми не можемо розголошувати інформацію про місцезнаходження судді, проте можемо повідомити, що детективи НАБ та прокурори Антикорупційної прокуратури обізнані про його місцезнаходження і наразі проводять із ним процесуальні дії», — йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що «відповідно до ст. 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» затримання судді або обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чи домашнього арешту до ухвалення обвинувального вироку судом не може бути здійснено без згоди Верховної Ради».

«Вчора керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький направив до Верховного Суду та Верховної Ради подання про зняття недоторканості судді та надання дозволу на обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Верховний Суд та більшість народних депутатів профільного комітету підтримали подання антикорупційного прокурора. Відповідний законопроект постанови (№4340) про надання згоди на затримання судді було зарєестровано у середу 30 березня. Останнє слово за парламентарями. Дуже сподіваємося вони скажуть його швидко, і це буде слово «так»», — заявили в НАБ.

Лента новостей
Вступай: