Супермаркети готуються підняти ціни до Великодня

Супермаркети готуються підняти ціни до Великодня

Компанія «Ритейл Груп», в управлінні якої перебувають торговельні мережі «Велмарт», «Велика Кишеня» і «ВК Експрес», прогнозує подальше зростання цін на м’ясо, хлібобулочні вироби, яйця, алкоголь, крупи, рибу у найближчі кілька місяців.

Прес-служба «Ритейл Груп» зазначає, що подорожчання продуктів харчування в Україні відбудеться в межах 5-25% через світову тенденцію зростання цін на продовольчі товари, зростанням вартості палива на українському ринку, а також підвищенням акцизу на спиртну продукцію та близькістю свят.

Так, комерційний директор компанії Олексій Серіков прогнозує, що в найближчі кілька місяців очікується подальше зростання цін на м’ясо, хлібобулочні вироби, яйця, міцний алкоголь і пиво, крупи й рибу — заморожену й охолоджену.

Зокрема, підвищення цін на м’ясо очікується на рівні 10%, яйця через наближення Великодня і відновлення експорту подорожчають на 15-25%.

Хлібобулочні вироби зростуть у ціні на 10-15%.

Гречана крупа подорожчає на 20-25%, і така ціна буде триматися до нового врожаю.

Риба заморожена, за прогнозами компанії, стане дорожчою на 5-10%, а рибу охолоджену очікує подорожчання до 20%.

«Ритейл Груп» очікує, з 1 травня ціни зростуть ціни на алкоголь.Пляшка горілки ємністю 0,5 літра буде коштувати 69,90 гривні.

Крім горілки, у квітні-травні подорожчає коньяк на 8-10%, а пиво вже подорожчало на 25% і буде дорожчати ще на 10-15% протягом квітня й травня.

Лента новостей
Вступай: