В Міноборони оголосили про переатестацію та скорочення штату

В Міноборони оголосили про переатестацію та скорочення штату

Міністр оборони Степан Полторак анонсував проведення переатестацію та скорочення штату в своєму міністерстві. Також, працівники повинні будуть пройти поліограф. Про це він написав на власній сторінці у соцмережі Facebook.

"Я прийняв рішення щодо оптимізації штатної структури Міноборони та перегляду функціональних обов'язків офіцерів міністерства Повинен визнати, що неможливо працювати ефективно при такому роздутий штаті - 770 посад тільки в міністерстві. У нас багато людей, які за своїми здібностями просто не можуть приймати рішення, а знаходяться ці люди на відповідальних посадах", - зазначив він.

У відомстві проведуть аналіз і аудит функціональних обов'язків кожного офіцера на предмет відсутності дублювання функцій.

"Прийняття рішень по оптимізації чисельності особового складу буде відбуватися тільки після проведення переатестації кожного офіцера Під час переатестації буде з'ясовано, чи відповідає військовослужбовець займаної посади, якщо військовослужбовець підтвердить свої професійні здібності, -. Йому запропонують відповідну посаду або посаду, яку він займав Раніше, або посаду в територіальних органах управління", - повідомив міністр

Після переатестації перерозподілять функціональні обов'язки всіх офіцерів.

"Під час проведення переатестації, військовослужбовці пройдуть випробування поліграфом Ще раз хочу підкреслити, що суть оптимізації полягає не в механічному скороченні, а в грунтовної роботі щодо перегляду ролі кожного військовослужбовця при виконанні службових обов'язків.", - додав він.

Лента новостей
Вступай: