Стало відомо, як змінились ціни на споживчі товари

Стало відомо, як змінились ціни на споживчі товари

Держстат зафіксував падіння споживчих цін у лютому в Україні. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися в цілому на 0,7%, а лідерами по здешевленню стали яйця – ціна на них впала на 24,4%. Серед тих товарів ринку, які в лютому подорожчали найбільш помітно, виявилися горілка, крупи, нерафінована соняшникова олія, молочні продукти і цукор.

Минулого місяця українці стали удвічі менше купувати нерафіновану соняшникову олію і молочну продукцію. Інші ТОП-5 товарів подорожчали і навпаки стали більш затребуваними в лютому, ніж у січні. Про це Вікторія Абед, директор з маркетингу Allbiz

За словами Вікторії, підприємці стали більш чутливими до ціни, а значить шукають оптимальні пропозиції по співвідношенню ціни і умов співпраці в онлайн.

"Причиною збільшення попиту в онлайні могло послужити те, що при першій інформації про підвищення цін українські підприємці й ті, хто купує для своїх потреб, поспішили запастися цими товарами. Особливо, враховуючи те, що цукор, крупи і горілка – продукти, які можна зберігати тривалий час", - каже Вікторія Абед.

За інформацією Allbiz, найпопулярнішими продуктами за підсумками лютого, виявилися яйця, тушонка і цукор. Також українці купували багато кави, макаронних виробів, меду і курячого м'яса.

Allbiz – міжнародний центр інтернет-торгівлі, на якому мільйони замовників і продавців укладають найвигідніші угоди, незалежно від того, якою мовою вони говорять, і в якій країні знаходяться. Ресурс доступний на 26 мовах. На Allbiz представлена інформація про 22 млн товарів і послуг від 1,4 млн компаній з 90 країн.

Нагадаємо, виробники повідомили, що пляшка горілки подорожчає до 74 гривень.

Лента новостей
Вступай: