«Ми повинні призначити нового генпрокурора» — прем’єр

«Ми повинні призначити нового генпрокурора» — прем’єр

В рамках боротьби з корупцією необхідно призначити нового незалежного генерального прокурора України. Про це 28 лютого заявив глава уряду Арсеній Яценюк у «10 хвилинах з прем’єр-міністром».

«У сфері боротьби з корупцією ми повинні призначити нового незалежного генерального прокурора України, зміцнювати авторитет та забезпечити ефективну діяльність Національного агентства з розшуку і управління активами, Державного бюро розслідувань та Національного агентства із запобігання корупції», — заявив Яценюк.

Говорячи про реалізацію реформ в Україні, Яценюк зазначив, що урядовий план дій складається із двох основних напрямків — економічне зростання та відновлення соціального контракту.

За словами Яценюка, у сфері реформування охорони здоров’я у 2016 році треба запровадити мінімальний гарантований державою рівень безкоштовних медичних послуг.

«Все інше має фінансуватися за рахунок державного медичного страхового фонду, в якому повинен бути застрахований кожний громадянин країни», — зазначив Яценюк.

Щодо реформ в освітній сфері він підкреслив необхідність радикальних змін у середній освіті.

«Основний принцип середньої освіти — не кількість шкіл, а якість навчального процесу. Забезпечення навчальним приладдям та сучасними знаннями кожного учня, а професійного вчителя – достойною заробітною платнею», — додав Яценюк.

«Для економічного зростання Уряд передбачив кілька основних кроків, серед яких зміцнення банківської системи та відновлення доступного кредитування; проведення ефективної та історично прозорої приватизації із залученням широкого кола інвесторів; реформа державних підприємств», — зазначив прем’єр.

Нагадаємо, Верховній Раді зареєстровано проект постанови президента Петра Порошенка про надання згоди на звільнення генпрокурора Віктора Шокіна. У Генпрокуратурі припускали, що Віктор Шокін залишиться на посаді генпрокурора.

Лента новостей
Вступай: