Порошенко підписав закон про статус представництва НАТО в Україні

Порошенко підписав закон про статус представництва НАТО в Україні

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Організацією Північноатлантичного договору про статус представництва НАТО в Україні".

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Угода передбачає представництво НАТО в Україні. Воно складатиметься з Офісу зв'язку НАТО і Центру інформації та документації НАТО. Нова дипломатична установа і його персонал отримає привілеї, імунітети та сприяння, що надаються дипмісіям відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року", - йдеться в повідомленні.

Везення і вивезення товарів для проектів в рамках трастових фондів, наукових, освітніх та інших програм звільнятимуться від податків, митних і інших зборів, кількісних обмежень.

"Представництво НАТО сприятиме посиленню і розширенню участі України в усіх формах співробітництва, погоджених між Україною і НАТО. Включаючи консультаційну допомогу", - розповідають у прес-службі.

Відповідний документ був підписаний 22 вересня 2015 р під час візиту в Україну генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Йенса Столтенберга.

Лента новостей
Вступай: